PĚT KOUZEL ZAHRADY

Produkty a služby

SPOLEČNĚ MŮŽEME

NECHAT RŮST ZAHRADU PLNOU KOUZEL

Vyber si z nabídky produktů a služeb. Přichystala jsem pro tebe online průvodce, se kterým můžeš začít sama tvořit svůj kvetoucí záhonek. Nebo si mě můžeš pozvat do zahrady na osobní konzultaci, nechat si vytvořit kvetoucí záhonek nebo design celé zahrady.
 

Jsem tu, aby pro tebe zahrada nebyla jen další nepříjemnou povinností v todo listu. 

Ne, neslíbím ti, zahradu bez práce. Nově založená zahrada prvních pár let tvou pomoc bude potřebovat. Ale jak povyroste, dokáže se o sebe postarat  dost dobře sama. 

Tajemství je v prezicně navrženém designu zahrady. A ač slovo design může evokovat představu, že jde jen o estetiku, není tomu tak.

Design zahrady v mém pojetí zahrnuje kromě důležitého rozměru krásy a harmonie i strategické umístění prvků a rostlin, které se elegantně doplňují a vzájemně podporují.

Zahrada je pak funkční a velmi samostatná. A ty můžeš plně využít její potenciál včetně jejího spirituálního přesahu.

NÁVOD

ONLINE PRŮVODCE

Máš ráda květiny a ráda by si jich v zahradě měla víc, ale nechceš jim věnovat všechen čas světa. Pak tenhle online průvodce je právě pro tebe.

Sepsala jsem na jedno místo všechny informace, které jsem si přála najít, když jsem sama začínala sázet květiny. A kromě informací jsem pro tebe připravila zážitek, který tě bude bavit. Probudíš svou kreativitu a necháš se vyživit krásou. 

Navrhneš si kvetoucí záhonek. Barevně vyladěný. Kvetoucí během celé sezóny. I v zimě zajímavý, protože i to je možné. 

KVĚTINY ONLINE

Praktický manuál a online průvodce. Sama si snadno sestavíš osobitý kvetoucí záhonek.
Více informací →

REFERENCE

Mám toho načteno spoustu, ale takto prakticky a perfektně zpracovaný materiál, který krok po kroku pomůže k realizaci, jsem ještě v ruce neměla.
Hedvika PeremskáONLINE PRŮVODCE

KONZULTACE

Konzultace v zahradě. Uvidím potenciál. Nabídnu nadhled a nový úhel pohledu.
Více informací →

SLUŽBA

KONZULTACE V ZAHRADĚ

Konzultace v zahradě může být jednorázovou službou, která ti přinese potřebný nadhled a nové nápady. Nebo naopak z mnoha nápadů, které ti víří v hlavě, vyberu ty pravé. Takové, jejichž realizace dává největší smysl pro tebe i pro zahradu.

Také můžeme pojmout konzultaci jako rychlokurz tvorby trvalkového záhonku. Pak spolu vybereme ideální prostor pro trvalkový záhonek. Doporučím ti konkrétní květiny, kterým se na daném místě bude nejlépe dařit. A zároveň jim to spolu dohromady bude slušet. Ty si pak sama záhonek doladíš, nakoupíš květiny a zasadíš. 

Z konzultace může vyplynou potřeba rozpracovat detailněji návrh celé zahrady nebo jen některé její části: předzahrady, kvetoucího záhonku nebo třeba živého plotu. 

REFERENCE

Líbí se mi styl, jakým pracuješ. Ocenila jsem rychlost a preciznost, pomoc s výběrem, vysazovací plánek, spolehnutí se a dovoz keřů až k domu.
Markéta TicováNÁVRH ŽIVÉHO PLOTU

SLUŽBA

DESIGN NA MÍRU

Na úplném začátku je ideální dopřát si čas, zastavit se a podívat se na svou zahradu pěkně z nadhledu. Ujasnit si vizi a vytvořit koncept.

Je však také dost dobře možné se nejdříve pustit do realizace jednoho detailu, například kvetoucího záhonu a mezitím nápady na celkový koncept zahrady nechat dozrát.

 

KVĚTINY NA MÍRU

Kvetoucí záhonek pro tebe na míru. Navrhnu prostor. Sestavím design, který pozvedne zahradu na vyšší level.
Více informací →

ZAHRADA NA MÍRU

Vyjasníme záměr. Konkretizujeme vizi. Dostaneš kreslenou studii zahrady. Budeš mít jasný plán.
Více informací →

REFERENCE

Zahrada od Petry je jiná, originální. Ocenila jsem její spolehlivost a to že do projektu vnesla svou kreativitu a věnovala mu potřebný čas. Na výsledku je to vidět. Taky díky za trpělivost s našimi otázkami. My jsme s manželem maximálně spokojení.
Jana Holečková

Tento eBook má přečteno již 1265 čtenářů.

KE STAŽENÍ ZDARMA

11 KOUZELNÝCH TRVALEK

Objev 11 úžasných květin.

11 mých nejoblíbenějších.

 

Mnohokrát už si koupila květiny do zahrady a ony pak zašly, zmizely nebo zarostly plevelem?

 

Potřebovala by si nějaké krásné, ale spolehlivé?

 

Víš, jak si vybrat ty pravé pro sebe a svou zahradu?