Toužíte si vytvořit v zahradě kvetoucí ráj, který vás bude těšit od jara až do zimy, ale zdá se vám to jako bláhové, náročné či nemožné?

Má zahrada kvete od časného jara až do prvních mrazíků. Vím, že váš sen není bláhový a jeho splnění není nemožné. Dokonce už vím, že ponořit se do kreativních vln a tvořit bohaté kvetoucí výsadby nemusí být ani náročné.

Avšak než jsem mohla prohlásit to poslední, uteklo mnoho vody. Dlouho jsem sázela, zkoušela, přesazovala, pozorovala a prošla skrze mnohá zklamání, rozladění a neladění. Možná, že i vy zažíváte s květinami neúspěchy a stále "TO NENÍ ONO". 

Teď už tvořím harmonické květinové designy nejen na svém, ale proměňuji trvalkami i mnohé další zahrady. Objevila a důkladně jsem si osahala principy, se kterými je květinová alchymie snadno uchopitelná. Naučím tvořit krásné profesionální záhonky i vás.

Provedu vás magií tvorby trvalkového záhonu, který kvete od jara do podzimu a je krásný i v zimě.

eBook a Workbook:

Jak si vytvořit kouzelný kvetoucí záhonek

V eBooku vás seznámím s prinicpy skvělého fungujícího kvetoucího záhonku. Provedu vás celým postupem od prvotní vize, přes koncept až po návrh a realizaci.

Budete spolu se mnou procházet procesem návrhu. Budete mi virtuálně nahlížet pod ruce, budete vědět, co dělám, o čem přemýšlm a co vše řeším.

Vlastní záhonek si díky detailnímu postupu navrhnete velmi snadno a efektivně.

Také se dozvíte, jak přípravit plochu pro záhonek, jak rostliny zasadit, jak je opečovat po výsadbě, a také jak se o ně starat v dalších letech.

Co vše eBook obsahuje?

ZÁKLADY

Co je vlastně trvalka a co letnička? Jak určíte typ půdy a další podmínky v zahradě, abyste následně vybrali ty správné rostliny.

PRINCIPY TEORIE

Jak si rafinovaně nakombinujete trvalky, aby výsledek byl harmonický, ale také maximálně nízkoúdržbový.

TVORBA NÁVRHU

Praktická část. Krok za krokem od vize až k barevnému hmatatelnému návrhu a nákupnímu seznamu.

REALIZACE

Jak si připravíte půdu, jak květiny zasadíte a opečujete, aby vám mohly dělat radost dlouhodobě a nezarostly plevelem.

NÁSLEDNÁ PÉČE

Vsadím se, že po přečtení této kapitoly pocítíte jistou úlevu. Dozvíte se víc o tom, co nemusíte, než o tom, co musíte.

Jsem Petra, nadšená designérka přírodních zahrad a trvalkových výsadeb.

Navrhuji a tvořím trvalkové záhony pro všechny, kdo se chtějí obklopit kvetoucí krásou.

Vídám překvapení majitelů, jak  promyšlená padnoucí výsadba brzy povznese jejich zahradu na úplně jinou úroveň.

Má vlastní zahrada je pro mne experimentálním prostorem, kde se učím již více jak 11 let. Poznávám další trvalky, zkouším nové kombinace.

Pozoruji, jak se chovají den za dnem a rok za rokem.  A postupně vytvářím ucelené bylinné patro, které je úžasným darem pro zdraví celé zahrady.

Díky eBooku se stanete designéry i vy. Vezmu vás za ruku a provedu vás po cestičce, kterou jsem již vyšlapala. Vyhneme se spolu všem pastem, do kterých se snadno padá.

Dozvíte se vše, co potřebujete znát. Nemusíte roky studovat vlastnosti jednotlivých rostlinek, zkoušet a čekat až narostou, abyste zjistili, co nefunguje a co ještě vylepšit. Nebudete muset donekonečna ladit a přesazovat. Neztratíte roky pokusy a omyly.

Krůček po krůčku během jedné sezóny si naplníte svůj sen o záplavě květin, bzučících včelkách a třepotajících křídlech motýlů uprostřed vašeho osobního ráje na zemi.

Jakým způsobem budete kouzlit?

Nejprve vás seznámím s principy harmonického kombinování. A hned následně se hezky prakticky pustíme do navrhování.

Postupně se vám pod rukama bude rodit precizní forma, kterou zaplníte voňavým obsahem. Jednoduše si sestavíte vlastní osobitý záhonek jako obrázek puzzle.  Zvolíte si postupně z několika kategorií ty rostliny, které vám padnou nejvíce do oka.

Co se v eBooku naučíte?

 • VYBERETE IDEÁLNÍ TRVALKY PRO VÁS A VAŠI ZAHRADU
  Znát a respektovat požadavky jednotlivých rostlin. To je ten zásadní princip, který nelze obejít. Když se tohle naučíte, trvalky vám budou dělat radost i s minimem péče o ně.
 • NAKOMBINUJETE BARVY
  Preference ohledně barev máme každý trochu jiné, přesto existují staletími ověřené zákonitosti, které lahodí oku a povznášejí ducha. Nabídnu vám sady kontrastní i poklidné kombinace tón v tónu.
 • ZAJISTÍTE SI KVETENÍ PO CELOU SEZÓNU
  Odpoledne po práci vyjdete na zahradu a uvítajíí vás nové rozkvetlé květiny, které ještě včera byly nenápadné. Jste fascinováni tou dynamikou. Obzvláště na jaře je moment příjemného překvapení v zahradě velmi častý. V létě se proces zklidní a zpomalí. A podzim je kouzelným vyvrcholením celého představení.
 • OSAHÁTE SI TEXTURU A OBLÉHDNETE STRUKTURU
  Vnímání struktury a textury je pokročilejší úroveň kouzlení s květinami. A vy ji můžete nasát hned nebo ji přeskočit a vrátit se k ní až při tvoření dalšího záhonku.
 • POPRACUJETE S VÝŠKOU
  Trvalkový záhonek můžete koncipovat jako více kultivovanou nižší výsadbu. Můžete zvolit výsadbu se střední výškou. Anebo si můžete navrhnout velmi vysoký záhonek, pomocí kterého si vytvoříte tajuplná relaxační zákoutí, kam se můžete schovat před okolní světem či rodinou :) Naučíte se, jak pracovat s různými výškami, aby záhonek působil harmonicky.
 • VYTVOŘÍTE SI BEZÚDRŽBOVÝ ZÁHONEK
  Stává se mi velmi často, že se mě návštěvy u nás na zahradě ptají: "Peti, máš to tu krásný, ale kolik času věnuješ údržbě?" A já se směju a odpovídám: "Téměř žádný." Naučíte se postavit si záhonek tak, aby byl funkční a postaral se o sebe sám.

Jak to vypadá uvnitř eBooku

Představte si, jak sedíte na lavičce uprostřed vaší trvalkové krásy, pijete kávu a pomalu se dostáváte do blaženého meditativního stavu.

Tohle přesně estetika květin umí.  Dodá vám klid a nadhled. Vyživí, pohladí a vyladí.

Navíc v té kráse je otisk vaší vlastní osobité kreativity. Jste na sebe opravdu hrdí.

Uvědomíte si, že stejně, jak tvoříte v zahradě, můžete vytvářet i celý svůj život.

Jaká je hodnota eBooku?

E-book obsahuje 108 stran, 28.523 slov a 177 obrázků. Najdete v něm kompletní, velmi detailní informace a praktické ověřené postupy, jak si skutečně navrhnout i zrealizovat kvetoucí záhonek. 

Hodnota know-how, díky kterému si během několika dní sestavíte návrh harmonického trvalkového záhonku, je k nezaplacení. EBook je koncipován velmi interaktivně a skutečně vás dovede k výsledku. 

Sama jsem investovala desítky tisíc korun do řady kurzů a vzdělávala se od těch nejlepších v oboru. Zpočátku jsem chtěla nabízet jen návrhy na míru jako indiviudální službu.

Pak jsem si však začala stále intenzivněji uvědomovat, že ta skutečná hodnota dokonalého kvetoucího záhonku ve vaší zahradě je ve VÁS.

Není to jen o líbivém, avšak anonymním záhonku. Každou jednotlivou rostlinu jste si vybrali a víte proč. Víte, co je za tou harmonickou kompozicí. Dokážete vnímat do hloubky jednotlivé nuance. A v neposlední řadě oceníte i tu úžasnou kreativní bytost, kterou jste právě vy.

 

Kolik stojí eBook?

Hodnotu know-how a průvodcovství obsaženého v eBooku jsem vyčíslila na několik tisíc korun, avšak nyní ho tu pro vás mám za mnohem příjemnější cenu.

Prodejní cena je 790 Kč.

 

Za uvedenou cenu nezískáte jen eBook. Kromě cenného know-how získáte vlídného průvodce, který vás dovede k cíli.

Projdete praktickým výcvikem tvorby trvalkových výsadeb.

V tomto je eBook naprosto unikátní.

Průvodce budete mít k dispozici napořád. Kdykoliv později se k němu můžete vrátit. Za jednu cenu si navrhnete záhonky do celé své zahrady.

Jsem si jistá, že této investice nebudete litovat. 

K e-booku navíc jako DÁREK dostanete dva hodnotné bonusy.

Bonusy

Velmi mi záleží na tom, aby eBook nebyl jen další knihou, kterou přečtete, potěšíte se krásnými obrázky a odložíte. Chci vás maximálně podpořit, abyste skutečně došli k výsledku. Proto jsem pro vás připravila ještě dva další bonusy, které vás v tom maximálně podpoří.

B O N U S  1

Průvodce kouzelným návrhem

Umím být nespoutaným tvůrcem, ale když se pouštím do neznámých vod, velmi si cením někoho, kdo jde se mnou. Tohoto průvodce si vytiskněte, zaznamenávejte si nápady, plňte postupně drobné úkoly. Až si odšktrnete poslední úkol, budete v ruce držet osazovací plánek s nákupním seznamem.

Tento bonus v hodnotě 270 Kč získáváte zdarma.

B O N U S  2

Katalog kouzelných trvalek

Moc dobře vím, jak snadné je utopit se v širém oceánu současné nabídky trvalek. Listujete katalogy, googlíte a pomalu propadáte zoufalství. V tomto katalogu najdete 100 + 11 vybraných trvalek, ze kterých lze sestavit záhon na slunci, v polostínu i stínu s veškerými informacemi, které potřebujete znát. Nemusíte vůbec vkročit do dravého oceánu internetu. Můžete, ale nemusíte. V katalogu máte vše na jednom místě.

Tento bonus v hodnotě 450 Kč získáváte zdarma.

Reference

EBook i bonusy jsou skvělé. eBook je úžasný svou srozumitelností a popsaným postupným tvořením. Jsou tam i doporučení na co si dát pozor a čemu se vyvarovat. A ten katalog! Moc hezky zpracovaný s velkou informativní hodnotou. Super pomocník. Děkuji.
Petra SvětlíkováVlčí nora, www.petrasvetlikova.cz
Je to veľmi nádherné a osviežujúce. Pekne spracovaný materiál, fotky, text či informácie sú vyjadrením vášne k práci, ktorú robíte. eBook je nádherne zladený farebne, kompozične. A čo je najdôležitejšie návod v eBooku je pre mňa veľmi zrozumiteľný.
Ivana Cifraničováwww.ivana-armas.com
Z celého srdce děkuji za ten nádherný e-book, který mi otevřel dveře do zcela nového světa! Děkuji ti, že jsi mne krůček po krůčku provedla celým procesem, a upozornila mne na souvislosti, které by mne samotnou nikdy nenapadly.
Kateřina MarešováAutorka projektu Královnou proměnlivosti, www.katkamaresova.cz
Mám toho načteno spoustu, ale takto prakticky a perfektně zpracovaný materiál, který krok po kroku pomůže k realizaci, jsem ještě v ruce neměla.
Hedvika Peremskáautorka projektu "Cestování s úsměvem", www.hedvikaperemska.cz

Časté otázky

Otázka: Jsem úplný začátečník. Zvládnu to? 

Ano. Ebook jsem psala jak pro úplné trvalkové začátečníky, tak i pro pokročilejší. Je na vás, jakou úroveň náročnosti si zvolíte. Pokud začínáte, můžete jít jednodušší cestou a řešit napoprvé jen to nejpodstatnější. Trvalky vybírat “jen” ze 111, které jsem pro vás předvybrala a sepsala do katalogu. Zvolit jednodušší barevnost. Struktury a textury pro začátek odložit. Další rok se můžete k eBooku vrátit jako zkušenější designéři a při komponování druhého záhonku začlenit více principů.

Otázka: Má smysl už teď tvořit trvalkový záhon, když je náš pozemek ještě spíše staveniště, než zahrada? 

Jestliže máte místo, kde se už nebude bagrovat a kde nový záhonek nebude překážet, tak určitě ano.  Samozřejmě je ideální, pokud už máte rozmyšleno, jak bude vaše zahrada vypadat a trvalkový záhonek tvořit na tom správném a trvalém místě. Ovšem vymyslet dobrý design zahrady nějakou dobu trvá a nelze jej uspěchat.

Mezitím se však můžete těšit z krásy trvalkového záhonu, který si sami vytvoříte. Rostliny se vám krásně rozrostou. Ty můžete snadno namnožit a použít pro vaše další trvalkové výsadby. Už budete mít znalosti, vlastní zkušenosti i vlastní silné sazenice. Další záhonky si tedy již budete jednoduše tvořit bez dalších finančních nákladů. 

Otázka: Naučím se něco nového, když si trvalky pěstuju už pět let?

Záleží. Uvidíte. Pokud vás eBook přitahuje, tak asi chcete ještě něco zlepšit. Každopádně to, že už znáte habitus jednotlivých trvalek, víte jak raší, kdy a jak  kvetou a jak se rozrůstají, je velikou výhodou při komponování dokonalých návrhů.

Pakliže si dokážete konkrétní trvalku představit během celého roku, tak je to skvělé výchozí místo pro vytváření krásných designů. Možná potřebujete jen ujištění, že máte krásné záhonky, možná vám chybí několik posledních dílků puzzle a možná si jdete do eBooku pro nějaké velké AHA. 

Otázka: Kolik místa na takový záhon potřebuju?

Ideální velikost záhonku je dle mých zkušeností alespoň 10 m2, minimálně však 6 m2. Může se vám to zdát moc, ale věřte, že až vám trvalková nádhera rozkvete, bude vám záhon připadat ještě malý. 10 m2 je obdelník 2 x 5 m nebo kruh o průměru přibližně tři a půl metru, což není moc, jestliže uvážíte, že zde potřebujete místo pro více druhů rostlin pro dosažení celoročního efektu.

Otázka: Kolik času mi to zabere? Zvládnu to s malými dětmi?

Na vás maminky s malými dětmi myslím. Sama mám tři malé děti a vím, jaká je to jízda. Právě pro vás jsem jednotlivé kroky rozdělila na drobné úkoly a vytvořila jsem pro vás průvodce, kam si můžete zaznamenávat svůj pokrok. Nechte si průvodce na pracovním stole. Vždy, když děti usnou a vy budete mít chvilku, snadno navážete tam, kde jste skončily.

Děti můžete zapojit už do navrhování a nechat je nastříhat třeba kolečka (jaká, zjistíte v eBooku). Až se pak přesunete na zahradu a začnete reálně pracovat s půdou, bude je to bavit ještě víc. 

Prostudovat eBook a navrhnout si design záhonku pro vás pravděpodobně bude dobrá zábava na několik večerů. Počítejte s tím, že některé informace ve vás budou muset uzrát a do dalšího kroku se pustíte třeba s větší přestávkou. Za mně je ideální začít navrhovat v létě a na podzim sázet. Nebo navrhovat v zimě a pak využít jarní energii k sázení.

Otázka: Co, když eBook koupím a zjistím, že to není pro mne?

I to se může stát. Hodně mi záleží na tom,  abyste u mne byli spokojení, a proto nabízím 30denní garanci vrácení celé částky. Pokud se během 30 dnů od zakoupení eBooku rozhodnete, že to není nic pro vás, stačí mi napsat zprávu na petra@petrakvapil.cz, a já vám bez dalších otázek vrátím peníze v plné výši.

Co se ještě říká o eBooku?

Ráda bych řekla jedno velké WOOOW!!!! EBook i oba bonusy jsou úžasné!! Nadšení, se kterým je knížka napsána, mě namotivovalo k tomu, udělat svoji zahradu hezčí a zkusit vyčarovat kouzelnou kvetoucí nádheru. V eBooku jsem našla plno praktických, srozumitelně vysvětlených informací, jak postupovat krok za krokem. Nápad pojmout eBook tak, že autorka tvoří společně se čtenáři vzorový záhon a my se jí tak můžeme dívat při práci přímo pod ruce, mi přijde báječný! Kniha i bonusový katalog jsou rozhodně skvělými pomocníky!!!
Barbora Dürschmidováwww.floristbarbora.cz
Velmi děkuji za tento eBook. Naprosto překonal veškerá má očekávání! Petra vás provede tvorbou od A do Z. Po jejím boku se nemusíte obávat, že byste svůj vlastní záhonek nezvládli zrealizovat. Ebook je plný velmi praktických, konkrétních a užitečných tipů. Naprosto perfektní jsou přehledy rostlin a jejich nároky. Velmi jsem ocenila i kapitoly o přípravě záhonu a též o kultivaci půdy. Zrovna se chystám k realizaci podobného záhonu u sebe na zahradě a v ebooku jsem načerpala tolik skvělých informací, že se nemohu dočkat, až začnu. Toužíte-li také po svém vlastním krásném a voňavém záhonu trvalek, investice do tohoto ebooku je tím ideálním krokem pro začátek. Vřele doporučuji.
Hedvika Peremskáautorka projektu "Cestování s úsměvem", www.hedvikaperemska.cz

Není na co čekat! Nejlepší čas, kdy si navrhnout skvělý osobitý kvetoucí záhonek je právě teď.

 

Chcete se už brzy těšit z krásy trvalkové výsadby, pozorovat včelky a motýly poletující z květu na květ? Klikněte na tlačítko!

 

Patříte mezi váhávé střelce? Ptáte-li se, zda je eBook pro vás, tak já to vidím takto:

eBook Jak si vytvořit kouzelný kvetoucí záhonek není rozhodně pro každého. Je pro vás, pokud máte rádi květiny, jste zvídaví, odvážní a máte rádi dobrodružství.  JE PRO VÁS, pokud:

 • si chcete vytvořit jedinečný záhonek přesně podle vašich představ
 • chcete věnovat čas tématu trvalek, chcete se učit
 • chcete pochopit, jak skládat rostliny tak, aby kvetly celý rok a působily harmonicky
 • chcete podpořit biodiverzitu na vaší zahradě
 • chcete vnést do zahrady něžnost, jemnost a dynamiku trvalek
 • máte chuť tvořit a podpořit tak vaši kreativní část

eBook Jak si vytvořit kouzelný kvetoucí záhonek NENÍ PRO VÁS, pokud:

 • chcete zahradu na klíč
 • přirozená divokost a nespoutanost trvalek je na vás prostě příliš
 • nechcete se vzdát ani kousku svého šlechtěného trávníku
 • nepotřebujete v zahradě žádné trvalky

Napadlo vás ještě něco, co jsem tady nezmínila? Napište mi na e-mail petra@petrakvapil.cz. Odpovím hned, jak se vrátím ze zahrady.