Objednávka

eBooku s průvodcem Jak si vytvořit kouzelný kvetoucí záhonek

 • ANO
  Objednávám eBook Jak si vytvořit kouzelný kvetoucí záhonek, pomocí kterého se naučím sestavit a zrealizovat kvetoucí trvalkové výsadby tak, aby byly krásné od jara do zimy a efektní od zimy do jara.
 • ANO
  Vím, že k eBooku dostanu navíc 2 skvělé bonusy, s kterými bude proces tvoření záhonku ještě snadnější a zábavnější.
 • ANO
  Vím, že tento eBook obdržím v digitálním formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Chápu, že s trvalkami přichází na zahradu i rozměr dobrodružství a překvapení. Na každé zahradě se jim daří různě dobře a nelze zaručit takové fenómeny, jako jsou jistota a stálost. Není nic dynamičtějšího, než právě trvalkový záhonek.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že tenhle eBook mi nemá co dát, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Potřebuješ se na něco zeptat? Kontaktuj mě.

Přečti si co říkají ti, kteří už s pomocí eBooku tvoří své kouzelné kvetoucí výsadby:

Úžasné pohlazení po duši. Neskutečně vyladěné, čisté, jemné, hluboké, vtipné. Moc oceňuji i oba bonusy, které jsem dostala spolu s e-bookem, speciálně ten katalog se 111 trvalkami, kde je všechno nádherně a přehledně vyfoceno a popsáno.
Kateřina Marešováwww.katkamaresova.cz
Teda klobouk dolů, je to jednoduše řečeno, úplně boží! :-) Fakt super. Moc se mi líbí tvůj styl psaní, ale především obsáhlost, s kterou jsi k tématu přistoupila. Detail, který velmi srozumitelně a lehce podáváš i úplnému laikovi. Věřím, že s tvým vedením se povede záhonek opravdu každému, kdo do jeho tvorby vloží energii, srdce a kreativitu.
Hedvika Peremskáwww.hedvikaperemska.cz